Bahçelievler de su devrimi 23KAS
Bahçelievler de su devrimi

 

Bahçelievler Daha Temiz Su İçin Durmadan Çalışıyoruz 

İlk kum filtrelerini bulan Paisleyden bayrağı devir alan İngiltere mühendislerini kıskandık ve geliştirmek için kollarımızı sıvadık yeterince başarı yoktur ilkesini kendimize hedef edindik ve hep en iyisini bulmak için elimizdekiyle yitinmek yerine daha iyisini aradık. Bu gün İstanbulda Faaliyetlerini dünya çapına duyuran Clean su arıtma ilk olarak bahçelievlerde faaliyete başlamıştır.

Google gibi bir internet projesi üzerinden temiz su sağlıklı su arayıcılarına ulaştı.

Şirinevler de su arıtma Şirinevler su arıtma , Kocasinan da su arıtma , Kocasinan su arıtma ,  Ataköy de su arıtma Ataköy su arıtma Yenibosana da su arıtma Yenibosna su arıtma , Çobançeşme de su arıtma Çoban çeşme su arıtma, Hürriyet mahallesin de su arıtma hürriyet su arıtma , Fevzi çakmakta su arıtma Fevzi çakmak su arıtma , Siyavuşpaşa da su arıtma Siyavuşpaşa su arıtma , Soğanlı da su arıtma Soğanlı su arıtma ve Bahçelievler de su arıtma Bahçelievler su arıtma gibi nice kelimeyle bizi bulmanız çok kolaylaştı.

Sektörün bu günlerinde kendimize hdef edindiğimiz daha temiz suyu bulma yolunda sizlerin yanında olmaktan asla vaz geçmedik müşterilerimize para odaklı değil temiz su odaklı davrandık. Müşterilerimizi ailemizin bir parçası olarak gördük ve bundan her daim mutluluk , kıvanç duyduk.

Evleriniz de büyüttüğünüz clean su arıtma markası olarak sizlere teşekkür ederiz devam eden projelerimizle her yıl daha iyi filtrelemeler her an daha temiz su sunmaya devam edicez. 

İskoçya da Paisley isminde bir bilim adamı bu günkü idealimiz olan temiz su üzerinde çalışmalara başladı.

Websitemize Hoşgeldiniz