• Proje Adı : Su Arıtma Kurulan İlk Ev
  • Yer : Dünya
  • Tarih : 06.03.2019
  • Kategori : Devam Eden Projeler

Su arıtma cihazlarının tarihi 17 yüzyıla kadar dayanmaktadır. Sir Francis Bacon deniz suyunu kendi hazırlamış olduğu filtre düzeneğinden geçirerek tuzdan arıtmaya çalıştı. Bu su arıtma denemesi başarılı oldu ve yeni bir sistemin başlangıcı olmayı başardı.

 

Bu gün aktif dünyada su arıtma sektöründe Sir Francis Bacon'un başlatmış olduğu temiz su ideallerini benimsedik daha iyi bir dünya için daha iyi bir su dedik ve İstanbul başta olmak üzere Ülkemizin dört bir yanuna temiz su olduk temiz su doldurduk evleri.

İstanbulda temiz su alanında sektörün öncülerinden olan clean su arıtma şirketi olarak bağcılarda temiz su ürettik, bağcılarda her eve temiz su dedik ve kirazlı da başlattığımız temiz su projemizin içeriğinde yer aldığı gibi kirazlı da su arıtma alanında öncü olduk. Artık insanlar bize kirazlı da su arıtma , güneşli de su arıtma , bağcılar da su arıtma , Kazım karabekir de su arıtma , Yeni mahalle de su arıtma , Göztepe de su arıtma , Fatih mahallesinde su arıtma , Hürriyet mahallesi su arıtma hürriyet su arıtma , Barbarosta su arıtma barbaros su arıtma , İnönü mahallesi su arıtma inönü su arıtma ve daha Bağcıların nice mahallesinde su arıtma olarak google da su arıtma üzerine ilk sıralarda olmamızın tek sebebi işimizi seviyor olmamız ve insanlara insanların mallarına verdiğimiz değerden kaynaklanıyor.


Diğer Projeler

Websitemize Hoşgeldiniz