• Proje Adı : Su Arıtmanın Devam Eden Gelişimi
  • Yer : İngiltereden Başlayıp Dünyaya Açılan Kapı
  • Tarih : 1829
  • Kategori : Devam Eden Projeler

Su Arıtma Cihazlarının Başlangıç Noktası Olan Paisley

İskoçya da Paisley isminde bir bilim adamı bu günkü idealimiz olan temiz su üzerinde çalışmalara başladı. Ve kat ettiği yolda Kum filtrelerini keşif etti. İskoçya da bulduğu bu büyük buluş 20 yıl boyunca iskoçyaya yayıldı ve kullanılmaya başlandı.  

Kum filtre sistemini bulan paisley bu tarihten sonra 20 yıl kadar ileri bir tarihte bayrağı İngilterenin İngiziliz bilim adamlarına İngiliz mühendizlerine devir etti.

Bayrağı devir alan İngiliz bilim adamları ve İngiliz mühendisleri 1829 yılına kadar çalışmalarını sürdürdü ve kum filtre sistemiyle ilk su arıtma cihazını üretmeyi başardılar.

İngiltere de ilk kez su arıtma fikri önemle sevildi ve kulaktan kulağa her eve yayıldı. İngilterede artık daha temiz su daha sağlıklı yaşam ağır basıyor ve her ev temiz sudan faydalanmak için paisleyin başlattığı İngiliz bilim adamları ve mühendislerin devam ettiği su arıtma cihazlarını kullanmaya başladı. Bu gün dünyamızın her yerinde her hemen hemen her evinde olan su arıtmma cihazlarının başlangıç noktası Paisleye teşekkür ederiz.

 

 

İlk kum filtrelerini bulan Paisleyden bayrağı devir alan İngiltere mühendislerini kıskandık ve geliştirmek için kollarımızı sıvadık yeterince başarı yoktur ilkesini kendimize hedef edindik ve hep en iyisini bulmak için elimizdekiyle yitinmek yerine daha iyisini aradık. Bu gün İstanbulda Faaliyetlerini dünya çapına duyuran Clean su arıtma ilk olarak bahçelievlerde faaliyete başlamıştır.

Google gibi bir internet projesi üzerinden temiz su sağlıklı su arayıcılarına ulaştı.

Şirinevler de su arıtma Şirinevler su arıtma , Kocasinan da su arıtma , Kocasinan su arıtma ,  Ataköy de su arıtma Ataköy su arıtma , Yenibosana da su arıtma Yenibosna su arıtma , Çobançeşme de su arıtma Çoban çeşme su arıtma, Hürriyet mahallesin de su arıtma hürriyet su arıtma , Fevzi çakmakta su arıtma Fevzi çakmak su arıtma , Siyavuşpaşa da su arıtma Siyavuşpaşa su arıtma , Soğanlı da su arıtma Soğanlı su arıtma ve Bahçelievler de su arıtma Bahçelievler su arıtma gibi nice kelimeyle bizi bulmanız çok kolaylaştı.

Sektörün bu günlerinde kendimize hdef edindiğimiz daha temiz suyu bulma yolunda sizlerin yanında olmaktan asla vaz geçmedik müşterilerimize para odaklı değil temiz su odaklı davrandık. Müşterilerimizi ailemizin bir parçası olarak gördük ve bundan her daim mutluluk , kıvanç duyduk.

Evleriniz de büyüttüğünüz clean su arıtma markası olarak sizlere teşekkür ederiz devam eden projelerimizle her yıl daha iyi filtrelemeler her an daha temiz su sunmaya devam edicez. 


Diğer Projeler

Websitemize Hoşgeldiniz